KANDIDEERIMINE ON LÕPPENUD!

1. Kandideerimine (avatud kuni 01.05)

Alusta oma teekonda täites kandideerimisankeet meie veebilehel. Veendu, et sisestaksid kõik nõutud andmed, sealhulgas kontaktinfo, muusikastiili ja varasema esinemiskogemuse.

2. Eelvoor

Peale kandideerimist valib korraldusmeeskond välja 20 õnnelikku, kes saavad edasi poolfinaali.

3. poolfinaal (žüriihääletus)

Eelvooru edukalt läbinud artistid saavad võimaluse tutvustada enda loomingut CHAINZ Reacti saates, kus meie žürii valib välja need 10 artisti, kes astuvad edasi võistlustulle finaalis, kus toimub juba rahvahääletus.

4. Workshop

Finaali jõudnud artistidele pakume töötube kus saad lihvida oma esinemisoskusi ja loomingut. Workshopid toimuvad SUSI stuudios ja hõlmavad laulukirjutamist, salvestamist ja muid olulisi muusikatööstuse teemasid. Silmapaistvaim artist saab automaatselt edasipääsu Chainz Festi lavale!

5. Finaal (rahvahääletus)

Finalistid astuvad võistlustulle CHAINZ React saates, kus rahvahääletusena selguvad 4 artisti, kes pääsevad Chainz Festi lavale.

6. CHAINZ Festil esinemine (20.07)

Finaalis silma paistnud artistid saavad võimaluse esineda CHAINZFESTil, mis on suurepärane platvorm oma muusika esitlemiseks suurele publikule ja tõestamaks, et kuulud lavale.

7. Singli väljaandmine

Grand Prix võitja saab auhinnaks oma singli salvestamise, mixi ja masteri, samuti muusikavideo ja turundustoetuse. See on suurepärane võimalus viia oma muusikukarjäär järgmisele tasemele.

Ära lase sellel võimalusel libiseda! Kandideeri nüüd, et astuda suur samm oma unistuste poole.